Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Quantity
sl: Količina

en: Tags
sl: Oznake

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Price
sl: Cena

en: Position
sl: Položaj

en: Language code
sl: Koda jezika
