Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por
