Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Position
eu: Kokapena

en: Full
eu: Osoa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: More info
eu: Informazio gehio

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
