Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Quantity
lv: Skaits

en: Tags
lv: Birkas

en: Overview
lv: Pārskats

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Theme
lv: Tēma

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Never
lv: Nekad

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Price
lv: Cena

en: Product ID
lv: Preces ID

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Desc
lv: Dilst.

en: Store
lv: Veikals

en: SKU
lv: Kods

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Cart
lv: Grozs

en: Changed
lv: Labots

en: Grams
lv: Grami

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Tips
lv: Padomi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
