Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Price
mr: किंमत

en: Store
mr: दुकान

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
