Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Overview
be: Агляд

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Cron
be: Крон

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
