Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Quantity
et: Kogus

en: Tags
et: Sildid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Theme
et: Teema

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Price
et: Hind

en: Product ID
et: Toote ID

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Desc
et: Kahanev

en: Store
et: Pood

en: SKU
et: Tootekood

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Cart
et: Ostukorv

en: Changed
et: Muudetud

en: Grams
et: Grammid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Offset
et: Nihe

en: Tips
et: Näpunäited

en: Add to cart form
et: Ostukorvi lisamise vorm

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
