Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Published
fil: Inilathala

en: Cron
fil: Kuron
