Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (64 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Tags
hu: Címkék

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Sync
hu: Szinkron

en: Updated
hu: Frissítve

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Never
hu: Soha

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Price
hu: Ár

en: Vendor
hu: Eladó

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Desc
hu: Csökk

en: Store
hu: Bolt

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Product type
hu: Terméktípus

en: Cron
hu: Időzítő

en: Cart
hu: Kosár

en: Changed
hu: Módosítva

en: Grams
hu: Gramm

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Offset
hu: Eltolás

en: View Products
hu: Termékek megtekintése

en: Tips
hu: Tippek

en: More info
hu: További információk

en: Out of stock
hu: Nincs raktáron

en: Add to cart form
hu: Kosárba űrlap

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Order Fulfilled
hu: Rendelés teljesítve

en: Order Deleted
hu: Megrendelés törölve
