Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Tags
jv: Tautan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Theme
jv: Tema

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Never
jv: Ora tahu

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
