Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
