Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana
