Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Overview
ur: جائزہ

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Help
ur: مدد

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: « First
ur: » ابتدائی
