Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
