Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Quantity
he: כמות

en: Tags
he: תגיות

en: Overview
he: סקירה

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Never
he: אף פעם

en: Hostname
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Price
he: מחיר

en: Domain
he: דומיין

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Desc
he: יורד

en: Store
he: חנות

en: SKU
he: מק"ט

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Product type
he: סוג מוצר

en: Cart
he: סל קניות

en: Changed
he: השתנה

en: Grams
he: גרם

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Offset
he: היסט

en: Tips
he: טיפים

en: More info
he: מידע נוסף

en: Add to cart form
he: טופס הוספה לסל קניות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
