Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (40 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Quantity
ta: அளவு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Theme
ta: தீம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Never
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Position
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Full
ta: முழு

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
