Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (72 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Quantity
uk: Кількість

en: Tags
uk: Теґи

en: Overview
uk: Огляд

en: Tag
uk: Теґ

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Updated
uk: Оновлено

en: Theme
uk: Тема

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Never
uk: Ніколи

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored by
uk: Автор

en: Price
uk: Ціна

en: Domain
uk: Домен

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Product ID
uk: ID товару

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Desc
uk: Спад

en: Store
uk: Магазин

en: SKU
uk: Артикул

en: Position
uk: Позиція

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: API key
uk: Ключ API

en: Product type
uk: Тип товару

en: Cron
uk: Крон

en: Cart
uk: Кошик

en: Changed
uk: Змінено

en: Grams
uk: Грами

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Collection
uk: Збірка

en: Apply
uk: Застосувати

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Language code
uk: Код мови

en: Barcode
uk: Штрих-код

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Offset
uk: Зміщення

en: View Products
uk: Перегляд Товарів

en: Order Created
uk: Замовлення Створене

en: Tips
uk: Підказки

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Add to cart form
uk: Форма "Додати у кошик"

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Connection
uk: З'єднання

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Option 1
uk: Варіант 1

en: Option 2
uk: Варіант 2

en: Option 3
uk: Варіант 3

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Handle
uk: Вус

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
