Shortcode (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Item
ne: वस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Block
ne: ब्लक

en: Button
ne: बटन

en: Clear
ne: सफा
