Shortcode (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Item
it: Elemento

en: Quote
it: Cita

en: Image
it: Immagine

en: Block
it: Blocco

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Button
it: Pulsante

en: Random
it: Casuale

en: Clear
it: Cancella
