Shortcode (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Item
cy: Eitem

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Block
cy: Bloc

en: Random
cy: Ar hap

en: Clear
cy: Clir
