Shortcode (2.0.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Item
ca: Element

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Block
ca: Bloc

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Button
ca: Botó

en: Random
ca: Aleatori

en: Clear
ca: Neteja
