Shortcode (2.0.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Item
id: Barang

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Block
id: Blok

en: Input filters
id: Saringan input

en: Button
id: Tombol

en: Random
id: Acak

en: Clear
id: Bersihkan
