Shortcode (2.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Block
nl: Blok

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Button
nl: Knop

en: Random
nl: Willekeurig

en: Clear
nl: Wissen

en: Highlight
nl: Accentueren
