Shortcode (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ
