Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Width
ar: العرض

en: Color
ar: اللون

en: Image title
ar: عنوان الصورة
