Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག
