Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: List
cy: Rhestr

en: Width
cy: Lled

en: Color
cy: Lliw

en: Image title
cy: Pennawd delwedd
