Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Input filters
da: Input-filtre

en: Width
da: Bredde

en: Color
da: Farve

en: Image title
da: Billedtitel

en: Config
da: Konfigurér
