Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: Width
el: Πλάτος

en: Color
el: Χρώμα

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας
