Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: List
es: Listado

en: Input filters
es: Filtros de entrada

en: Width
es: Ancho

en: Image title
es: Título de la imagen
