Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: List
et: Nimekiri

en: Width
et: Laius

en: Color
et: Värv

en: Config
et: Konfiguratsioon
