Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: List
eu: Zerrenda

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Width
eu: Zabalera

en: Color
eu: Kolore

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua
