Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: List
he: רשימה

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Width
he: רוחב

en: Color
he: צבע

en: Config
he: קונפיג
