Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: List
it: Elenco

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Width
it: Larghezza

en: Color
it: Colore

en: Config
it: Configurazione
