Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: List
ja: リスト

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Color
ja: 色

en: Image title
ja: 画像タイトル

en: Config
ja: 設定
