Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: List
pt: Lista

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Width
pt: Largura

en: Color
pt: Cor

en: Image title
pt: Título da imagem
