Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Width
ro: Lățime

en: Color
ro: Culoare

en: Config
ro: Configurație
