Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: List
ru: Список

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Width
ru: Ширина

en: Color
ru: Цвет

en: Image title
ru: Заголовок изображения

en: Config
ru: Конфигурация
