Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: List
sl: Seznam

en: Width
sl: Širina

en: Color
sl: Barva

en: Image title
sl: Naslov slike
