Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: List
tr: Liste

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Width
tr: Genişlik

en: Color
tr: Renk

en: Image title
tr: Resim başlığı

en: Config
tr: Yapılandırma
