Shortcode SVG icons (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: List
uk: Список

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Width
uk: Ширина

en: Color
uk: Колір

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Config
uk: Конфіґурація
