Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: List
ca: Llistat

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Width
ca: Amplada

en: Image title
ca: Títol de la imatge

en: Config
ca: Configuració
