Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: List
cs: Seznam

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Width
cs: Šířka

en: Color
cs: Barvy
