Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: List
de: Liste

en: Input filters
de: Eingabefilter

en: Width
de: Breite

en: Color
de: Farbe

en: Image title
de: Bildtitel

en: Config
de: Konfiguration
