Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: List
fr: Lister

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Width
fr: Largeur

en: Color
fr: Couleur

en: Image title
fr: Titre de l'image

en: Config
fr: Configuration
