Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: List
gl: Lista

en: Width
gl: Ancho

en: Color
gl: Cor

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Config
gl: Configuración
