Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: List
hr: Popis

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Width
hr: Širina

en: Color
hr: Boja
