Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: List
hu: Lista

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Width
hu: Szélesség

en: Color
hu: Szín

en: Image title
hu: Kép címe

en: Config
hu: Beállítás
