Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Width
lt: Plotis

en: Color
lt: Spalva

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas
