Shortcode SVG icons (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Width
nl: Breedte

en: Color
nl: Kleur

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Config
nl: Instellen

en: Svg Image
nl: SVG-afbeelding

en: Icon Colors
nl: Pictogramkleuren
